Trakya Fotoğrafları

Trakyanet Gizlilik İlkeleri

Trakyanet gizliliğinize son derece önem vermektedir. Gizlilik ve tanımlama bilgisi ilkelerimize ilişkin daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki bölüme bakınız.

Bu Gizlilik ve Tanımlama Bilgisi İlkeleri Neleri Kapsar?

 • Bu Gizlilik İlkeleri, Trakyanet sitesinde olduğunuzda ve Trakyanet hizmetlerini kullandığınızda Trakyanet'in topladığı, sizi kişisel olarak tanımlayan bilgileri işleyişini kapsar.
 • İlkeler, tanımlama bilgilerine; Trakyanet ile üçüncü tarafların tanımlama bilgilerini kullanışına ve bu tanımlama bilgilerini nasıl devre dışı bırakabileceğinize ilişkin bilgiler de sunar.
 • Bu ilkeler Trakyanet'in yönetiminde olmayan kişilerin çalışmalarına uygulanamaz.

Bilgi Toplama ve Kullanma

 • Bir Trakyanet hesabına yazıldığınızda, Trakyanet ürün ve hizmetlerini kullandığınızda, Trakyanet sayfalarını ziyaret ettiğinizde ve promosyonlara ya da çekilişlere katıldığınızda, Trakyanet sizi kişisel olarak tanımlayan bilgileri toplar.
 • Trakyanet'te kayıt yaptığınızda, adınızı, e-posta adresinizi, şehrinizi, mesleğinizi ve kişisel ilgi alanlarınızı soruyoruz. Trakyanet'te kayıt yaptığınızda ve hizmetlerimizde sisteme girdiğinizde, bizim için artık isimsiz bir kullanıcı değilsinizdir.
 • Trakyanet ayrıca, IP adresi, Trakyanet tanımlama bilgileri ve istediğiniz sayfa bilgileri de dahil olmak üzere göz atıcınızdan bilgileri otomatik olarak alır ve bunları sunucu günlüklerimize kaydeder.
 • Trakyanet bu bilgileri üç genel amaç için kullanır: Trakyanet'e kayıt ve Trakyanet'teki etkinliğiniz sırasında verdiğiniz ayrıntılara dayalı olarak gördüğünüz reklamları ve içeriği özelleştirmek için; belirli ürün ve hizmetlere ilişkin isteklerinizi yerine getirmek için ve özel teklifler, ürünler ve müşteri değerlendirme bildirimine yönelik sizinle bağlantı kurmak için.

Bilgi Paylaşımı ve Açıklama

 • Trakyanet, sizi kişisel olarak tanımlayan bilgileri hiç kimseye satmaz ya da kiralamaz.
 • Trakyanet, sizi kişisel olarak tanımlayan bilgileri başka şirketler ya da kişilere aşağıdaki koşullarda gönderebilir:
  • Bilgi paylaşımı için onayınızı aldığımızda;
  • İstediğiniz ürün ya da hizmeti sunmak için bilgileri paylaşmamız gerektiğinde;
  • Bir ürün ve hizmeti size sunmak için Trakyanet adına çalışan şirketlere bilgileri göndermemiz gerektiğinde; (Size aksi belirtilmedikçe, bu şirketler onlara verdiğimiz, sizi kişisel olarak tanımlayan bilgileri bize yardımcı olmanın dışında kullanma hakkına sahip değildir.);
  • Resmi yazılara ve mahkeme emirlerine, yetkili makamlardan gelen yasal isteklere ya da yasal işlemlere uymamız gerektiğinde; ya da
  • Hareketlerinizin, Trakyanet Hizmet Maddeleri'ni ya da belirli ürün ya da hizmetlere ilişkin kullanım yönergelerimizi ihlal ettiğini saptadığımızda.
  • Trakyanet başka bir şirketi satın alırsa ya da başka bir şirket tarafından satın alınırsa ya da başka bir şirketle birleşirse bilgilerinizi aktarabiliriz. Bu tür bir durumda, hakkınızdaki bilgiler aktarılmadan ve farklı gizlilik ilkelerine tabi olmadan önce Trakyanet size bunu bildirir.

Tanımlama Bilgileri

 • Trakyanet, bilgisayarınızda Trakyanet tanımlama bilgilerini ayarlayabilir ve bunlara erişebilir.
 • Trakyanet, bazı sayfalarımızda reklam yayınlayan başka şirketlerin bilgisayarınıza tanımlama bilgisi göndermesine ve bu bilgilere erişmelerine izin verir. Diğer şirketlerin tanımlama bilgilerini kullanmaları bu gizlilik ilkelerine değil kendi gizlilik ilkelerine tabidir. Reklamcıların ya da diğer şirketlerin Trakyanet tanımlama bilgilerine erişimi yoktur.
 • Trakyanet, Web siteleri ağımızda tanımlama bilgilerimize erişmek için, Trakyanet ürün ve hizmetleriyle ilişkili olarak ve reklamcıların Web sitelerinde etkinliklerinizi izlemek için Web işaretçileri kullanır.
Tanımlama bilgisi, bir Web sitesinden göz atıcınıza gönderilen ve bilgisayarınızın sabit sürücüsünde saklanan, genellikle anonim benzersiz tanıtıcı içeren küçük veri parçasıdır.

Göz atıcınızın tercihleri buna izin verecek şekilde ayarlıysa, her Web sitesi kendi tanımlama bilgisini göz atıcınıza gönderebilir, ancak (gizliliğinizi korumak için) göz atıcınız bir web sitesinin kendi gönderdiği tanımlama bilgilerine erişmesine izin verirken, bu sitenin başka sitelerin gönderdiklerine erişmesine izin vermez.

Tanımlama bilgileri hakkında ek bilgi için tıklayınız.

Tanımlama Bilgisi Tercihleri

 • Göz atıcınızı, tüm tanımlama bilgilerini kabul edecek, tüm tanımlama bilgilerini reddedecek ya da bir tanımlama bilgisi kurulduğunda sizi bilgilendirecek şekilde düzenleyebilirsiniz. (Her göz atıcı farklıdır, bu nedenle tanımlama bilgisi tercihlerinizi nasıl değiştireceğinizi öğrenmek için göz atıcınızın 'Yardım' menüsüne bakın.)
 • Bütün tanımlama bilgilerini reddederseniz, 'sisteme girmenizi' gerektiren Trakyanet ürünleri ve hizmetlerini kullanamayacaksınız ve tüm tekliflerden tam olarak yararlanamayabileceksiniz. Ancak, birçok Trakyanet ürün ve hizmetleri tanımlama bilgilerini kabul etmenizi gerektirmemektedir.

Trakyanet'in Tanımlama Bilgilerine İlişkin Uygulamaları

Trakyanet, kendi tanımlama bilgilerini aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli amaçlarla kullanır:
 • Hesabım gibi özelleştirilmiş içeriği size sunabilmemiz için 'sisteme girdiğinizde' bilgilerinize ulaşabilmek için.
 • Trakyanet hizmetlerini kullanırken belirlediğiniz tercihlerinizi takip edebilmek için.
 • Kayıt sırasında gönderilen ilgi alanlarınıza ve Trakyanet'te görüntülenen sayfaları da içeren etkinliğinize dayalı olarak en uygun reklam etiketlerini yayınlamak için.
 • Toplam topluluk büyüklüğümüzü ve trafiğini tahmin etmek ve raporlamak için.
 • Trakyanet'in içeriğini ve hizmetlerini geliştirmek için araştırma yürütmek için.
 • Başkalarının hesap içeriğinize yanlışlıkla erişmesini engellemek için belirli bir süre geçtikten sonra Trakyanet parolanızı yeniden girmenizi sizden istemek için.

Trakyanet'te Başka Şirketlerin Tanımlama Bilgileri

 • Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir. Bu uygulama hakkında bilgi edinmek için ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmasını engellemek üzere seçeneklerinizin neler olduğunu öğrenmek isterseniz burayı tıklayın.
 • Reklamcıların tanımlama bilgilerini kullanımları Trakyanet'in Gizlilik İlkeleri'ne değil kendi gizlilik ilkelerine tabidir.

Tanımlama Bilgilerinin Devre Dışı Bırakılması/Çalışır Kılınması

Göz atıcınızdaki ayarları değiştirerek tanımlama bilgilerini kabul etme ya da reddetme seçeneğiniz vardır. Ancak, tanımlama bilgileri devre dışı bırakılırsa, sitemizin etkileşimli özelliklerinin tümünü kullanamayabilirsiniz.

Linkteki Adresi ziyaret ederek tanımlama bilgilerini nasıl devre dışı bırakacağınızı ya da çalışır kılacağınızı öğrenebilirsiniz.

Hesap Bilgilerinizi ve Tercihlerinizi Değiştirme Özelliği

Trakyanet'in özel teklifler, yeni ürünler ve müşteri değerlendirme bildirimi için sizinle bağlantı kurmasını isteyip istemediğiniz de dahil olmak üzere Trakyanet Hesap Bilgilerinizi istediğiniz zaman değiştirme özelliğini size sunmaktadır.

Güvenlik

Trakyanet Hesap Bilgileriniz, gizliliğiniz ve güvenliğiniz için yüksek güvenlikli bir algoritmaya sahip olan parola korumalıdır.

Bu Gizlilik İlkeleri'nde Değişiklikler

Trakyanet, bu ilkeleri zaman zaman değiştirebilir. Kişisel bilgilerinizi kullanımımızda önemli bir değişiklik yaparsak, sayfalarımızda dikkat çekici bir duyuru yayınlayarak bunu size bildireceğiz.

Sorular ya da Öneriler

Sorularınız ya da önerileriniz varsa iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Yasal Sorumluluk

Sitemiz hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim yolunu kullanarak bize ulaşabilirler. Gizlilik Bildirimimizi ve Kullanım Kurallarımızı inceleyin.

Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Fotoğraf sitemiz üyelik sistemi üzerinden çalışmadığı için hiçbir kişisel bilgi girmeden sitemizde dolaşabilirsiniz.

Anasayfa Trakya Yunanistan Bulgaristan Rumeli Turizm Hakkımızda

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Hizmetlerimizi kullanarak çerez kullanımına izin vermiş olmaktasınız.